İdeal Geölgelendirme Sistemleri Herşeyin, Herkesin Tercihi Biziz
BİZİ ARAYIN
  • Çalışma Saatlerimiz
    PZT - PZ 08:00 / 20:30
  • 0232 386 25 69
Anasayfa Koruklu Modelleri
Koruklu Modelleri

KÖRÜKLÜ TENTE

Bom katmanlarıyla hazırlanır.
Genel olarak evlerde kullanılır. Birbirinden ayrı demir profillerin bir yelpaze gibi bir noktadan toplanmasıyla sanki bir körüklü akordiyon gibi gözükmesinden dolayı bu adı almıştır. Ebatlarında oynamak mümkün olup isteğe göre ölçülendirilebilir.

Körüklü tenteler yapımı bakımından yani işçilik bakımından daha zor imal edilir. Fakat diğer tente modellerine göre fiyat şeklinde deha makuldur, bu size kalitesiz malzemeden yapıldığını düşündürebilir ama işçiliğin fazla olduğu halde diğer tente çeşitlerine oranla daha az malzeme kullanılmasından kaynaklı bir fiyat farkı oluşmaktadır.

Genellikle evlerin balkonlarında daha fonksiyonel olduğu için tercih edilen tente modelleridir zira mafsallı tentelere oranla balkonu yağmur ve güneşten daha çok korur. Tente boyu ve ayak uzunluğu isteğe göre ayarlanabilmektedir bu da size manzarınız kapatmadan istediğiniz korunmayı elde etmeniz için imkân sağlar böylece evinizde daha makul bir fiyata daha fonksiyonel bir tenteye sahip olabilirsiniz.

Tentenin uygulanacak olduğu yere göre tente boyu ve ayak uzunluğu ölçülendirilir. Fakat bu ölçülendirme, talebiniz doğrultusunda değiştirilebilir. Körüklü tentelerde akrilik tente kumaşı ve polyester tente kumaşı olmak suretiyle iki çeşit kumaş kullanılmaktadır. Blackout Tente Kumaşı bu uygulmada kullanılmaz. Çünkü bu kumaş kalın olduğu için pot yapmakta ve tentenin çalışmasına engel olabilmektedir. Tabii ki kullanılan tente kumaşına göre fiyat farkları oluşmaktadır ancak bu sizi düşündürmesin netlikle ödeyeceğiniz fark ile kullanım süreniz doğru orantılı olacaktır hatta tentenizden çok daha çok randıman alacaksınızdır.

Körüklü tenteler mekanik aksamları vasıtası ile çok uzun ömürlü olabilirler özel bakım gerektirmeyen ürünlerdir eskidiği taktirde tentenizi evinizden alır tamirini ve bez değişimini yaptıktan sonra yine evinize montajımızı gerçekleştiririz, bu nedenden dolayı körüklü tenteler çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Bez değişimi yaptırmanız sizin için daha az maliyetli olacaktır şirket politikamızdan anlayacağınız gibi biz müşterilerimizi mağdur etmek yerine aldığımız paranın hakkını vermeyi tercih eden bir firmayız. Bu nedenle kullanılmayacak duruma gelmiş körüklü tenteler dışında genelde körüklü tente sahibi müşterilerimizi bez değişimine yönlendiririz.