İdeal Geölgelendirme Sistemleri Herşeyin, Herkesin Tercihi Biziz
BİZİ ARAYIN
  • Çalışma Saatlerimiz
    PZT - PZ 08:00 / 20:30
  • 0232 386 25 69
Anasayfa Otomatik Raylı Modelleri
Otomatik Raylı Modelleri

OTOMATİK RAYLI TENTE

Özel kalıplarla üretimi yapılan tente çeşitleridir. Kapladığı alanda sabit olup ray sistmin üzerindeki rulmanların hareketi vasıtası ile açılıp kapandığı için raylı tente ismini almıştır. Çok farklı modellerde ve üretim elamanları kullanılarak imalatı mümkün olabilir. Mesela metal aksamın üzeri ahşap kaplatılabilir. Kullanılacak metal ferforje yapılabilir. Fakat her imalatta olduğu gibi raylı tente imalatında da ekstralar fiyata olumsuz yansıyacaktır.

Kullanıldıkları alanlar genelde kafe ve restaurantlardır. Veranda gibi bahçeye açılan mekanların kapatılması için kullanılırlar. Otomatik ve motorlu oluşları kullanım basitlığı sağlar. İsteğe göre uzaktan kumandalı olarak imal edilebilirler. Ledli ışık sistemi ile aydınlatma sağlayabilirler. İsteğe göre farklı ışıklandırma opsiyonları da mevcuttur.

Raylı tente programlarında yalnızca blackout tente kumaşı kullanılır. Bu nedenle su, kar ve güneş ışığı geçirmezler. Yangına karşı da alev yürümez özelliği taşırlar. Uygulanma biçimi olarak sabit noktadan açık alana doğru uzatılan profiller yere sabitlenen dikmelere kaynatılarak karkası oluşturulabilir. Uygulama fotoğraflarından ya da bizi arayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Kış Bahçeleri için en uygun.

Günümüzde Kafe ve Restaurantlarda sigara yasağı bundan dolayı sıkça karşılaştığımız tente modelidir. Yaz aylarında güneşten, kış aylarında ise yağmurdan ve kardan korunmak amacıyla geliştirilmiştır.