İdeal Geölgelendirme Sistemleri Herşeyin, Herkesin Tercihi Biziz
BİZİ ARAYIN
  • Çalışma Saatlerimiz
    PZT - PZ 08:00 / 20:30
  • 0232 386 25 69
Anasayfa Pergola
Pergola

Pergola Tente Sistem Özellikleri

 

Pergola sistemleri, isteğe ve mekâna uyumlu bir biçimde kumaş ve dizayn özellikleri doğrultusunda sizlere özel olarak imal edilmektedir. Pergola tente sistemleri, uzun ömürlü yapısı vasıtası ile kar suyu başta olmak suretiyle herhangi bir suyu geçirmeyecek yapıya sahip ollinkar. Ayrıca yöntem özellikler doğrultusunda da birçok bilgi aktarılabilir. Üst kalitede mukavemete sahip olan bu sistemler, alüminyum alaşımlı olarak üretilmiş elektrostatik toz boyayla kaplanmaktadır. Tavan örtülerinde ise birçok hava şartına karşı direnç gösteren, su geçirmez özelliğini içeren, tasarlanmış PVC bloklardan oluşmuş yüzey malzemesine sahip, alev yürütmeyen ‘blockout’ kumaş tercih edilmektedir.

 

 Motorlu Cam Balkon Sistemlerinin Teknik Ayrıntıları

 

Söz konusu olan bu sistemlerin 120×80 ölçüleri dahilinde taşıyıcılara ihtiyaç duyduğu da söylenebilir. Sistem kapsamında tercih edilen tüm bağlantılar cıvata, vida ve pimleri netlikle pkatiyennmaz niteliklerdedir. Motorlu cam balkon sistemlerinin uzaktan kumandalı motorlarla desteklenebildiğini de önemle ifade etmek gerekir. Ayrıca oldukça sert geçen rüzgârlı havalara ve aşağı yukarı 30 cm kar kalınlığı dahilinde olumsuzluklara karşı dirençli yapıdadır. Gergi sistem için özel bir biçimde üretilen triger kayış sistemleri de tercih edilebiliyor. Özel ve estetik tasarıma sahip alüminyum yapı, dere ve yağmur inişleriyle su taşıyıcı giderleri tercih edilmektedir. Üstelik bu sistemler özel makara sistemiyle de desteklenen bir sistemdir. Kumandayla kontrol edebileceğiniz, kademeli bir biçimde artırılarak azaltılabilen LED spotlar uygulanmaktadır.

 

 Pergola Sistemleri ve Özellikleri Nelerdir?

 

Pergola, Latin dilinde bir sözcüktür. Aynı zamanda ‘saçak’ anlamı taşıyan ‘pergola’ sözcüğünden gelmektedir. Pergola, ilave olarak İtalyanca dilinde ‘gölgelik’ anlamı içermektedir. Cam balkon fiyatları araştırmanızın yanı sıra bu sistemlerin özelliklerini de bilmeniz ve bu yolla kullanım sağlamanız gerekir. Bu tente sistemlerinde yatay, çatı ve bükümlü formları mevcuttur. Ayrıca güneşlik niteliğinde tercih edilebilen bu sistemler, sizi yaz aylarında sıcaktan koruyacaktır. Ahşap veya demir malzemeler kullanılarak üretim elde edilebilir. Bununla birlikte açılıp kapanabilen tavan vasıtasıyla su geçirmeyen bir özelliği de içeriğinde taşımaktadır. Üstüne bitki türlerini sardırıp mekânınızı daha organik ve doğal bir yapıya dönüştürme imkânınız da mevcut haldedir. Sizler de bu imkânı kendi alanlarınızda kullanmak için değerlendirebilirsiniz.